Barbie Deniz Biyoloğu Oyun Seti

  24,39 USD
  Stock Status: 3
 • Product Code: MATE-HMH26
 • Order With Whatsapp Order By Phone
  Barbie Deniz Biyoloğu Oyun Seti HMH26


  Barbie Deniz Biyoloğu, çocukları hikayelere daldıracak taşınabilir laboratuvarı ve 10'dan fazla parçayla deniz altı dünyasını keşfetmeye hazır!

  Çocuklar parçaları, açılıp kapanabilen laboratuvar kutusunda saklayabilir ve kutuyu setten çıkan çıkartma sayfasıyla süsleyebilir. Şnorkel, deniz altı canlıları (mesela bir yunus!) ve laboratuvar ekipmanıyla Barbie bebek, çocukları su altında maceraya çıkarıyor. Bu set 3 yaş ve üzeri çocukların hayallerini ve hayal dünyalarını geliştirmek için ideal bir settir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

  Çocuklar Barbie bebeklerine şnorkel, maske ve paletini giydirip su altını keşfetmeye başlayabilir. Yunus gibi renkli deniz altı canlıları ve bilimsel ekipmanlarla çocukların hayal dünyası istedikleri kadar derine dalabilir. Parçaları, gerçekten açılıp kapanabilen taşınabilir laboratuvarın içinde saklayıp istediğiniz yerde oyun oynayabilirsiniz.

  1 Barbie bebek, depolama alanı olan 1 taşınabilir bilim laboratuvarı, 1 yüzme yeleği, 1 şnorkel ve bir çift palet, 1 yunus, 1 balık, 1 deniz yıldızı, 1 mercan, 1 deniz kabuğu, 1 akvaryum, 1 ağ, 1 mikroskop, 1 not panosu, 1 fotoğraf makinesi ve 1 çıkartma sayfası dahildir.

  Ürün ölçüsü: 22 x 3 x 7 cm
   

   


  Yaş Grubu : 3+ Yaş
  Barkodu: 194735127283
  Item No : MATE-HMH26
  Kutu Ölçüleri : 32 x 6,5 x 20 cm.
  Desi Değeri: 2
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Similar Products
  Loading...
  Go upstairs