Barbie Dreamtopia Bebek ve Aksesuarları HLC28

  19,45 USD
  Stock Status: 6
 • Product Code: MATE-HLC28
 • Order With Whatsapp Order By Phone
  Barbie Dreamtopia Bebek ve Aksesuarlar HLC28

   

  Bu kostümlü Barbie bebek karadan denize ve havaya geçebileceğiniz oyunlar sunuyor. Sette deniz kızı kuyruğu, iki etek, taçlar ve bir kolye gibi birçok kıyafet ve aksesuar bulunur. Renkli Barbie masal serisi setinde daha fazla oyuna ilham olması için bir de yavru ejderha ve tek boynuzlu at var! Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

  Barbie oyun setlerinin masalsı dünyasında macera, masalsı kıyafetler ve tek bir parmak şıklatmasıyla değişen kombinlerle başlar.

  Çocuklar Barbie bebeği farklı tarzlarda giydirip değişim oyunları oynayabilir. Bebek, setten çıkan deniz kızı kuyruğuyla uyumlu ve renk geçişli bir korse, uzun prenses eteği ve daha kısa bir çiçekli bir etek giyer.

  Kendisi pembe ve mor masalsı saçını aksesuarlarla süslemeyi çok seviyor! Ejderhalı taç, tek boynuzlu taç, prenses taçları veya kolyelerden istediğiniz birini seçip bebeğe takabilirsiniz.

  Yavru tek boynuzlu at figürü ve yavru ejderha figürü bu fantastik sete macera ve dostluk katıyor. Çocuklar Barbie'lerini deniz kızı ve prenses gibi karakterlere dönüştürüp yaratıcılıklarını ortaya çıkararak yeni oyunlar keşfedebilir. Bu masalsı kostüm seti gibi başka büyülü hediye fikirleri için tüm Barbie bebek ve oyun setleri koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

     Yaş Grubu : 3+ Yaş
  Barkodu: 194735112067
  Item No : MATE-HLC28
  Kutu Ölçüleri : 33,5 x 26,5 x 6,5 cm.
  Desi Değeri: 2
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Similar Products
  Loading...
  Go upstairs