Barbie Muhteşem Kuaför Oyun Seti

  32,69 USD
  Stock Status: 6
 • Product Code: MATE-HKV00
 • Order With Whatsapp Order By Phone
  Barbie Muhteşem Kuaför Oyun Seti HKV00


  Eğlenceli stil oyunlarına ilham veren Barbie'nin kuaför salonuna hoş geldiniz!

  Barbie Muhteşem Kuaför oyun seti; bir makyaj masası, 15'ten fazla aksesuar ve saç rengi değişen bebekle yaratıcı hikayelere ve oyunlara ilham verir. Çocuklar stil parçalarını kullanarak harika görünümler yaratabilir daha sonra hepsini bozup yepyeni bir tasarım yapabilir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

  Barbie Muhteşem Kuaför oyun setinde birbirinden eğlenceli saç modelleri yapabilirsiniz. Bir bebek ve 15'ten fazla aksesuar bulunan bu setle çocuklar yaratıcılıklarını ortaya çıkarıp stil üzerine hikayeler yaratabilir. Çocuklar, boyu yaklaşık 15cm olan bu Barbie bebeğin renk değiştiren saçlarıyla da oynayabilirler. Bebek, kazayağı desenli bir elbise ve mavi bot giyer.

  Bebeğin başını lavaboya doğru eğip 'fön makinesini' soğuk suyla kullandığınızda saçlarının değişir. Kolayca temizlemeniz için su çıkarılıp takılabilir çekmecede toplanır. Aynası, aletleri koymak için rafları, saç yıkama alanı ve sandalyesi bulunan makyaj masası; kuaför salonu oyunlarına ilham verir.

  Çocuklar iki klipsli toka, üç kumaş saç tokası, bir saç bandı ve bir set lastik tokayla bebekleri için sayısız saç modeli tasarlayabilir. Tarak, makas, şampuan şişesi, sprey şişesi, sepet ve saç düzleştirici ek aksesuarlar arasında yer alır.

  Barbie Muhteşem Kuaför oyun seti özellikle yeni tarzları, saç stillerini ve modayı keşfetmeyi seven 3 yaş ve üzeri çocuklar için ideal bir hediyedir.

  Kutu içerisinde; 1 Barbie Upuzun Muhteşem Saçlı Bebekler bebeği, sandalyesi ve çeşitli stil aksesuarıyla 1 makyaj masası dahildir.

  Ürün ölçüsü: 32 x 33 x 8 cm
   

   


  Yaş Grubu : 3+ Yaş
  Barkodu: 194735108268
  Item No : MATE-HKV00
  Kutu Ölçüleri : 28 x 21 x 8 cm.
  Desi Değeri: 2
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Loading...
  Go upstairs