Barbie Yavru Panda Bakımı Oyun Seti HKT77

  34,83 USD
  Stock Status: 4
 • Product Code: MATE-HKT77
 • Order With Whatsapp Order By Phone
  Barbie Yavru Panda Bakımı Oyun Seti HKT77


  Barbie Yavru Panda Bakımı oyun setinde, kendini panda kurtarmaya adamış veteriner Barbie bebekle birlikte çocuklar maceracı ve şefkatli yanlarını keşfedecek.

  İkisi de renk değiştiren iki yavru panda figürü ve 20'den fazla aksesuarla bu kariyer temalı oyun seti çocukların hayal gücünü harekete geçirir. Temizlik ve bakım ünitesi, kaydırak ve hamaktan oluşan üç oyun alanı pandaların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur. Çocuklar hikaye anlatarak ve büyük hayaller kurarak çok eğlenecek! Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. Barbie Panda Bakımı oyun seti çocukların, bakım ünitesi ve 20 parçayla iki pandaya bakmaya hazır olan panda kurtarıcısı Barbie bebekle birlikte şefkatli oyunlar oynamasına imkan sağlar.

  Oyuncakların renk değiştirme özelliği sayesinde veteriner olmak isteyen çocuklar, ılık su ve eldiven şeklindeki süngeri kullanarak yavru pandaların üzerindeki çamuru temizleyebilir. Daha sonra soğuk suyla oyuncağı eski haline getirip bu oyunu tekrar edebilir. Veteriner Barbie bebeğin, yaramaz pandaları biberonla veya doğrudan dalından koparılabilen bambu filizleriyle beslemesine yardım edebilirsiniz.

  Hem pandaları hem de çocukların hayal dünyasını zinde tutmak için kurtarma merkezinde bir terazi, bir hamak ve şeffaf bir kaydırak bulunur. Panda kurtarma merkezi doktorunun bir gününü canlandırmak için gereken 20'den fazla aksesuarla bu Barbie oyun seti, özellikle hayvanseverler için ideal bir hediyedir.

  Kıyafeti ve ayakkabılarıyla 1 Barbie bebek, 2 yavru panda, bakım ünitesi, kaydırak, hamak ve 20 aksesuar dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

  Ürün ölçüsü: 30 x 22,8 x 18,5 cm
   

   


  Yaş Grubu : 3+ Yaş
  Barkodu: 194735108015
  Item No : MATE-HKT77
  Kutu Ölçüleri : 36,5 x 33,5 x 8,5 cm.
  Desi Değeri: 4
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Similar Products
  Loading...
  Go upstairs