Brio Safari Macerası Seti 33960

  92,91 USD
  Stock Status: 4
  Brio Safari Macera Seti 33960


  Sizi krallığına davet ederken aslan kükremesini dinleyin. BRIO World 33960 Safari Adventure ahşap tren seti, savana güvenle keşfetmenizi ve vahşi hayvanlara doğal ortamlarında hayran kalmanızı sağlar.

  Safari ranger Yardım: Pozitif ranger vahşi hayvanları kontrol etmek için savana gidiyor. Ahşap safari buharlı trenine binin ve bu heyecan verici macerada ona yardımcı olun. Hasta hayvanları tedavi etmek için bir bakım çantası ve ziyareti kaydetmek için bir kamera alıyor. Mağarasını koruyan aslanı arayın ve su birikintisinin yakınında bulunan fil ve zürafayı tespit edip edemeyeceğinizi görün.

  Ahşap demiryolu ve hayvan macerası: Bu ahşap tren seti, safari temalı buharlı tren ve vagon, açık uçlu düzenler için ahşap paletler, off-road pisti, dağ pisti desteği, üç vahşi hayvan (aslan, fil ve zürafa) ile birlikte gelir, ahşap ağaç ve hatta su birikintisinin bir aslan Mağarası. Ayrıca yeni maceralar yaratmak için bir anahtar yolu kullanarak diğer BRIO World demiryolu sistemlerine de bağlanır.

  Açık uçlu oyun yoluyla öğrenme: Tren, hayvanlar ve karakterler kullanarak safari temalı rol oyunu, çocukların hayal gücünü ve yaratıcı düşünmelerini uyaran gerçek dünyadaki bir hayvan macerası yaratır. BRIO Dünyası, gerçek dünyayla paralellik kuran kaliteli materyallerden yapılmış oyuncaklarıyla çocukları eğlendirirken aynı zamanda öğretmeyi amaçlar.
   
  Parça Sayısı : 26

  Pil gerekli değildir.

   


  Yaş Grubu : 3+ Yaş
  Barkodu: 7312350339604
  Item No : ABR33960
  Kutu Ölçüleri : 35,5 x 35,5 x 13 cm.
  Desi Değeri: 6
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Loading...
  Go upstairs