Disney Pixar Lightyear Araçlar Serisi HHJ90

  14,78 USD
  Stock Status: 20+
 • Product Code: MATE-HHJ90
 • Order With Whatsapp Order By Phone
  Disney Pixar Lightyear Araçlar Serisi HHJ90


  Disney ve Pixar'dan Lightyear'ı keşfedin!

   Keşfedilmemiş bir gezegende mahsur kalan Buzz Lightyear ve mürettebatının, görevlerini tamamlaması ve evlerine dönmesi için bitkilerle, dev böceklerle ve en büyük tehdit olan Zurg ile mücadele etmesi gerekecek. Bu araçlar, Buzz Lightyear ve ekibinin T'Kani gezegeninde kullandığı görev araçlarını temsil ediyor.

  Çalışan özelliklere sahip, 12 cm büyüklüğündeki filme özgü bu oyuncaklar ile Lightyear filminin heyecanını evinize taşıyın. Bu seride araçlarla birlikte kullanılabilecek figürler de yer alır. Böylece hayranlar mücadele, uçuş ve keşif heyecanını yeniden canlandırıp muhteşem Lightyear koleksiyonları oluşturabilir. Her figür ve araç, ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Renkler, boyutlar ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

  Sevilen Uzay Muhafızı'nın başlangıç hikayesindeki saha araçlarından ilham alarak tasarlanan, özgün ayrıntılara sahip bu araçlarla Disney ve Pixar'dan Lightyear'daki uzay keşiflerinin, çatışmaların ve ekip çalışmasının heyecanını yeniden yaşayın.

  Bu araçların filme özgü tasarımı ve süslemelerinin yanı sıra hareketli parçaları ve ekstra ayrıntıları sayesinde aksiyon dolu sahneleri yeniden canlandırın.

  12 cm büyüklüğündeki bu araçlar, aynı büyüklükteki Lightyear figürleriyle uyumludur ve birlikte oynanabilir. Buzz'ın tüm ekibini hikayeye dahil edebilirsiniz. Tüm figür ve araçlar ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.

  Koleksiyoncular, 12 cm büyüklüğündeki karakter figürleri ve araçlar ile aksiyon dolu sahneler oluşturabilir. Tüm figürler ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.

  3 yaş ve üzeri aksiyon figürü tutkunları ile Lightyear hayranları için film temalı harika bir hediyedir.

  Ürün ölçüsü: 27 cm
  Yaş Grubu : 3+ Yaş
  Barkodu: 194735069552
  Item No : MATE-HHJ90
  Kutu Ölçüleri : 31,5 x 14,5 x 23,5 cm.
  Desi Değeri: 4
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Similar Products
  Loading...
  Go upstairs