Enchantimals Klinik Oyun Seti Şehirde Gezinti HLH22

  28,10 USD
  Stock Status: 4
 • Product Code: MATE-HLH22
 • Order With Whatsapp Order By Phone
  Enchantimals Klinik Oyun Seti Şehirde Gezinti HLH22


  Enchantimals bebekler ve oyun setleri, hayvan dostlarıyla beraber sevimli bebekleri içerir. Bu bebekler; stetoskobuyla Doktor Carlin Cat bebek, onun en iyi hayvan dostu Hurdle ve bir tane daha oyunbaz kedinin olduğu Enchantimals Klinik Oyun Seti'ne hayvan dostlarını getirmeyi çok seviyor. Muayene masası, çocukların ekipmanla doldurabileceği bir tıbbi çanta, bir sepet, göz muayene tablosu ve çok daha fazlası muayenehane aksesuarları arasında yer alır.

  Enchantimals Klinik Oyun Seti hayvan dostlarıyla beraber sevimli bebekleri içerir. Doktor Carlin Cat bebek Enchantimals Klinik Oyun Set'nde herkesi iyileştirebilir!

  Hurdle ve kedi figürlerinin detaylı bir muayene için muayene masasına çıkmasına yardım edin. Büyüleyici tıbbi çantada şırınga ve şişe gibi pek çok doktor aleti bulunur. Sevimli hayvanlar sıralarını beklerken sepette yatabilir.

  Doktor Carlin Cat bebeğin çıkarabilen bir stetoskobu, eteği ve ayakkabıları vardır. Hurdle figürünün de stetoskobu vardır! Bebeğin ve sevimli hayvan dostunun birbirlerinin en iyi arkadaşları olduklarını gösteren pek çok sevimli detay bulunur. Bu küçük bebek ve aksesuarlarından oluşan oyun seti 4 yaş ve üzeri çocuklar için ideal bir hediyedir.
  Yaş Grubu : 4+ Yaş
  Barkodu: 194735112760
  Item No : MATE-HLH22
  Kutu Ölçüleri : 17,5 x 12,5 x 5,5 cm.
  Desi Değeri: 1
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Similar Products
  Loading...
  Go upstairs