Enchantimals Minik Dostlar Kreş Bebek ve Aksesuarları HLH23

  31,61 USD
  Stock Status: 6
 • Product Code: MATE-HLH23
 • Order With Whatsapp Order By Phone
  Enchantimals Minik Dostlar Kreş Bebek ve Aksesuarları HLH23


  Enchantimals bebekler ve oyun setleri, hayvan dostlarıyla beraber sevimli bebekleri içerir. Çocuklar, Starley Stork bebeğin bulunduğu Enchantimals Hayvancık Bakımı Oyun Seti Enchantimals Minik Dostlar ile bütün gün oyunlar oynayabilir.

  Bebeğin en iyi arkadaşı Bouncer ve diğer dört çılgın hayvan dostu da salıncakta, ikili mama sandalyesinde, kedi tırmanma kulesinde ve diğer alanlarda oyunlar yaratabilir. Şekerleme yapma zamanı geldiğinde cep telefonuna bir pati atın ve en iyi arkadaşların beşikte uyumasını izleyin. Burada her an çok eğlenceli! Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.     Sevimli beşik ve oyun alanıyla bu Enchantimals bebek seti hayvan dostlarıyla birlikte sevimli arkadaşları için bir kreş sunuyor.    

  Starley Stork bebeğin, Enchantimals Hayvancık Bakımı Oyun Seti'nde herkes için, özellikle de kankası Bouncer ve 4 hayvan dostu için keyifli aktiviteleri var. 2 küçük dost salıncakta sallanabilir. Birileri acıktı mı? Acıkanlara bir kemik veya biberon vermek için ikili mama sandalyesini kullanın.

  Setten çıkan 4 yavru hayvan beşikte birlikte şekerleme yapabilir. Hatta oyun oynamaya devam edebilir veya kedi tırmanma kulesinde bir top ipin peşine düşebilir. Starley Stork bebeğin harika bir saç modeli, çıkarılabilir eteği ve ayakkabıları vardır. Bouncer'la ikisinin en iyi arkadaş olduklarını gösteren pek çok sevimli detay bulunur.

  Çıkarılabilir kıyafetler giyen 1 bebek, 5 hayvan figürü, 1 beşik, 1 cep telefonu, 1 salıncak, 1 mama sandalyesi, 1 kedi tırmanma kulesi, 8 aksesuar dahildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

  Ürün ölçüsü: 24,8 x 38,8 x 8,8 cm  Yaş Grubu : 4+ Yaş
  Barkodu: 194735112753
  Item No : MATE-HLH23
  Kutu Ölçüleri : 26,5 x 40,5 x 7,5 cm.
  Desi Değeri: 3
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Similar Products
  Loading...
  Go upstairs