Fisher Price Linkimals Rengarenk Tavus Kuşu

  31,61 USD
  Stock Status: 5
 • Product Code: MATE-HNN82
 • Order With Whatsapp Order By Phone
  Fisher-Price Linkimals Rengarenk Tavus Kuşu HNN82

   

  Fisher-Price Linkimals -Rengarenk Tavus Kuşu, ilgi çekici etkileşimli oyunlarla bebeğinize sayıları, saymayı, renkleri, şekilleri ve nezaket kavramını öğreten tüylü ve arkadaş canlısı bir oyuncaktır.

  Bebekler tavus kuşunun kuyruğundaki renkli beş tüylerindeki düğmelere basın veya çarkı çevirerek eğlenceli şarkıları, sesleri, ifadeleri ve çok renkli ışıkları etkinleştirebilir. Bu eğlenceli tavus kuşu diğer Linkimals oyuncaklarıyla bir araya geldiğinde hep birlikte konuşur, ışık saçar, şarkı söyler ve oyunlar oynarlar. (Diğer Linkimals oyuncakları ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

  Çok renkli ışıklar ve 40'tan fazla eğitici şarkı, ifade ve eğlenceli ses içeren interaktif tavus kuşu. Sayıları, 1'den 5'e kadar saymayı, renkleri ve nezaket kavramını öğrenmek için tavus kuşunun kuyruğundaki tüylü beş düğmeye basın veya renk çarkını döndürün.

  Tavus kuşunun kuyruğundaki tüyü andıran yumuşak kurdeleler, miniğinizin etkileşimli aktivitelerle eğlenmesini sağlar. Diğer Linkimals oyuncaklarını da koleksiyonunuza ekleyerek Rengarenk Tavus Kuşu ile etkileşimlerini izleyin. (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

  9 ay ve üzeri bebekler ile yürüme çağındaki çocukların ince motor becerilerinin gelişimine katkı sağlar ve duyusal gelişimini destekler.

  3 x 1,5V AA R6 pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.

  Ürün ölçüsü: 20 x 29 x 7,6 cm

   

   


  Yaş Grubu : 9+ Ay
  Barkodu: 194735146406
  Item No : MATE-HNN82
  Kutu Ölçüleri : 26 x 33 x 9 cm.
  Desi Değeri: 3
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Similar Products
  Loading...
  Go upstairs