Hot Wheels Monster Trucks Muhteşem Çarpışma Arenası Oyun Seti HNB96

  44,92 USD
  Stock Status: 5
 • Product Code: MATE-HNB96
 • Order With Whatsapp Order By Phone
  Hot Wheels Monster Trucks Muhteşem Çarpışma Arenası Oyun Seti HNB96

   

  Çocuklar, Hot Wheels Monster Trucks Muhteşem Çarpışma Arenası oyun setinde Monster Truck tarzı efsanevi çarpma ve çarpışma aksiyonunu yaşayabilir. Beş çarpma noktası, hedef alınması gereken yerleri gösterir. Setin tabanı hareket ederek ve titreyerek uyarı hissi oluşturur ve oyunu daha zevkli hale getirir. 1:64 ölçekli Hot Wheels Monster Trucks Bone Shaker ve yıkımın gücünü artıran 3 adet hurda araba sete dahildir. Çocuklar, seti diğer setlere bağlayarak Hot Wheels Monster Trucks Arena Mücadelesi dünyası oluşturabilir. Her set ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

  Hot Wheels Monster Trucks Muhteşem Çarpışma Arenası oyun setinin hakimi olmak için hurda araba kulesine çıkıp kuleyi yerle bir edin. Hareket edip titreyen taban, çocukların oyun sırasında yıkım aksiyonunu hissedebilmesi için uyarı hissi oluşturur.

  Sette 1 adet Hot Wheels Monster Trucks Bone Shaker ile parçalanacak tribünlere eklenebilen 3 adet hurda araba bulunur. Beş adet çarpma noktası, çocukları aksiyonu başlatabilecekleri yerlere yönlendirir. Parçalama çekici ve dev daire testere sete dahildir.

  Hot Wheels Monster Trucks Muhteşem Çarpışma Arenası oyun seti, diğer Hot Wheels Monster Trucks Arena Mücadelesi setlerine bağlanabilir. Böylece çocuklar, engeller ve yıkıcı mücadelelerle dolu bir Hot Wheels Monster Trucks Arena Mücadelesi dünyası oluşturabilir. (Diğer setler ayrı olarak satılır.)

  Kutu içerisinde; 1 adet Hot Wheels Monster Trucks Arena Mücadelesi Bone Shaker Hurdalık, 1 adet 1:64 ölçekli Hot Wheels Monster Trucks Bone Shaker ve 3 adet hurda araba dahildir.

  Ürün ölçüsü: 29,7 x 43 x 34,5 cm

   

   

  Yaş Grubu : 4+ Yaş
  Barkodu: 194735136612
  Item No : MATE-HNB96
  Kutu Ölçüleri : 42 x 26,5 x 11 cm.
  Desi Değeri: 5
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Similar Products
  Loading...
  Go upstairs