Monster High Clawdeen Wolf Yatak Odası HHK64

  48,41 USD
  Stock Status: 7
 • Product Code: MATE-HHK64
 • Order With Whatsapp Order By Phone
  Monster High Clawdeen Wolf Yatak Odası HHK64


  Bu Monster High Clawdeen Wolf yatak odası oyun setinde bir kurt kızın ihtiyacı olabilecek her şey var!

  Sette yatak, çalışma masası, mini buzdolabı, gerçek ayna gibi hoş mobilya ve dekorların yanı sıra dehşet eğlenmek için hikaye anlatımına yardımcı olacak aksesuarlar bulunur. Ayrıca çıkartma sayfası sayesinde dekorasyon bambaşka bir boyut kazanır. Bebek dahil değildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.   

  Bu Monster High oyun setiyle Clawdeen Wolf bebeğin yatak odasına misafir olun! Birden fazla oyun alanı ve hikaye anlatımına yardımcı 15'ten fazla parça hayal gücünü kullanarak eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar. Bebek ürüne dahil değildir.        

  Çıkartma sayfası, yatak odasını kişiselleştirerek çocukları yaratıcı olmaya ve içlerindeki tasarımcıyı ortaya çıkarmaya teşvik eder. Çocuklar mobilyaları, aksesuarları ve daha fazlasını tüyler ürpertici tatlılıktaki çıkartmalarla süsleyebilir. Muhteşem altın tonlarındaki yatak; dallar, yıldızlar, hilal şeklinde dekoratif bir obje ve pati şeklinde bir yastık gibi korkunç güzel detaylar barındırır. Yumuşacık tüylü sahte kürk battaniye ise yatağı ekstra rahat kılar!          

  Bu sette gerçek bir ayna, dokulu bir iskemle ve gerçekten açılabilen bir mini buzdolabı var. Kemik şeklindeki dondurmalı sandviçi ve su şişesini buzdolabında saklayın. Korkunç güzel bir oda! Raflı çalışma masası ve sandalye setinde pano, iki kitap, kuru kafa, dizüstü bilgisayar ve kurt ile ay şeklinde dekoratif obje bulunur. 

  Çocuklar, Clawdeen Wolf yatak odası oyun setiyle birlikte Monster High dünyalarını genişletebilir, korkutucu maceralara dalmak için diğer bebekleri ve oyun setlerini de koleksiyonlarına ekleyebilir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.​​​

  Ürün ölçüsü: 30,4 x 38 x 12,7 cm  Yaş Grubu : 4+ Yaş
  Barkodu: 194735069842
  Item No : MATE-HHK64
  Kutu Ölçüleri : 33,5 x 47 x 14,5 cm.
  Desi Değeri: 8
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Similar Products
  Loading...
  Go upstairs