Monster High Gösterişli Araba HHK63

  45,47 USD
  Stock Status: 2
 • Product Code: MATE-HHK63
 • Order With Whatsapp Order By Phone
  Monster High Ghoul Mobile Gösterişli Araba HHK63


  Monster High dehşet güzel Ghoul Mobile ile sokaklara çıkıyor!

  Acayip ayrıntılarla donatılmış bu araç, arkaya tutturulabilen ve hayaleti andıran bir evcil hayvan ile içinde içecek aksesuarları bulunan ve bagaja sığabilen tabut şeklinde bir soğutucu içerir. Dört Monster High bebeğine yetecek kadar koltuğu bulunan bu ürkütücü araba pek çok tüyler ürpertici maceraya doğru yola çıkıyor. Bebek, ürüne dahil değildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.      

  Ne acayip bir yolculuk! Monster High Gösterişli Araba; simli örümcek ağı kaplaması, şık ve ürkütücü detayları ve yarasa kanadı şeklindeki emniyet kemeri dahil eğlenceli iç dekorasyonuyla nefesleri kesiyor. Ön koltuklarda iki bebek ve bagaj açıldığında ortaya çıkan ekstra iki arka koltukta iki bebek olmak üzere arabaya dört Monster High bebeği sığar. Bebekler dahil değildir.​         

  Bu korkunç havalı arabaya arka koltuğa tutturulan evcil bir hayvan dahildir. Korkutucu ama aynı zamanda sıcakkanlı bu hayalet tilki korku ekibine katılıp her türlü gerilim dolu maceraya atılmayı sabırsızlıkla bekliyor!         

  Monster High Gösterişli Araba ayrıca bagaja sığabilen tabut şeklinde bir dondurucu içerir. Arabada bir de şişe ve pipetli iki içecek bulunur. Soğutucuyla birlikte bagaj açık şekilde takılmaktan harika müzikler dinleyerek dolaşmaya kadar bu göz alıcı araç eğlenceye ve yaratıcı hikayelere ilham verir. Monster High Gösterişli Araba ile tur atmak için arkadaş grubuna haber ver!

  Koleksiyona uygun ürünler ve hediyeler için tüm Monster High bebekleri ve oyun setleri koleksiyonuna göz atın. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.

  Ürün ölçüsü: 12,5 x 39,6 x 20 cm

   

   

  Yaş Grubu : 4+ Yaş
  Barkodu: 194735069828
  Item No : MATE-HHK63
  Kutu Ölçüleri : 17 x 41,5 x 22 cm.
  Desi Değeri: 6
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Similar Products
  Loading...
  Go upstairs