Oyuncak Yazar Kasa Seti Pastane Dükkanı

  11,04 USD
  Stock Status: 20+
  Pastane Dükkanı Yazar Kasa Seti

   

  Pastane Dükkanı Yazar Kasa Seti ile çok eğleneceksin!

  Şirin bir pastaneye özel tasarlanmış yazar kasa seti ile arkadaşlarınla karşılıklı alışveriş yapıp aldıklarınızı hesaplayarak oynayacağın keyifli oyunlar seni bekliyor. Gerçekçi detaylar ve renkli tasarımı ile öne çıkan bu set sayesinde çok güzel vakit geçireceksin!

  Yazar kasada bulunan gerçek hesap makinesini kullanarak 4 işlem pratiği yaparken aynı zamanda mikrofon yardımıyla müşterilerine tüm indirimleri duyurabilirsin!

  Barkod tarayıcını kullanarak ses ve ışıklar eşliğinde ürünlerin üzerinde yer alan barkodu okut, fiyatı kasada belirsin ve kasanın tuşuna basıp açarak ilk satışını gerçekleştir.

  Set içerisinde yer alan kağıt paralar, bozuk paralar, kredi kartları ve yiyecek figürleri ile oyun keyfi ikiye katlanıyor!

  Çocukların; alışveriş ve ödeme gibi kavramları daha kolay öğrenmelerine katkı sağlar. El ve göz koordinasyonlarını geliştirir. Oyun kurma becerilerini ve taklit yeteneklerini artırır.

  Set içerisinde; mikrofonlu ve hesap makineli yazar kasa, oyuncak paralar, servis tepsisi, barkod okuyucu, kredi kartı ve yiyecekler bulunmaktadır.

  Ucar Patisserie Yazar Kasa Seti; 2 x 1,5V AA pil ile çalışmaktadır, piller kutuya dahil değildir.  Yaş Grubu : 3+ Yaş
  Barkodu: 8695989007755
  Item No : 0271U
  Kutu Ölçüleri : 51 x 38 x 8 cm.
  Desi Değeri: 6
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Loading...
  Go upstairs