Skipperın Su Parkı Eğlencesi Oyun Seti

  34,83 USD
  Stock Status: 4
 • Product Code: MATE-HKD80
 • Order With Whatsapp Order By Phone
  Barbie Skipper'ın Su Parkı Eğlencesi Oyun Seti HKD80

  Barbie Skipper İlk İşler bebekleri ve oyun setleri, çocukların genç ablaları Barbie ile çalışma hayatını keşfetmelerine imkan tanır.

  Skipper and the Big Babysitting Adventure filminden ilham alan bu oyun setinde Skipper su parkında çalışarak öz geçmişine bir iş daha ekliyor. Setin su kaydırağı gibi gerçekten çalışan özellikleri ve pek çok oyun alanıyla işle alakalı birçok hikaye hayal edebilirsiniz. Hikaye anlatımına ilham verecek beşten fazla parça sayesinde Skipper bebek, müşterisi rolündeki yürüme çağındaki çocuk için hem eğlenceyi hem güvenliği garantiliyor. Bebekler tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

  Skipper and the Big Babysitting Adventure filminde Skipper bebek İlk İşler ile çalışma dünyasını keşfeder. Çocuklar bu su parkı oyun setiyle aksiyonu gerçek hayata taşıyabilir. Bu Barbie setinde ekrandaki karakterinden esinlenilerek tasarlanmış üniformasıyla Skipper bebek, yürüme çağındaki küçük bebek, birden çok seviyeli su parkı, su fışkırtan yavru köpek ve 5'ten fazla aksesuar bulunur. Çocuklar tepedeki kovayı suyla doldurup biraz iterek su kaydırağı ile havuza su dökerek hem gerçekçi hem de etkileyici bir su parkı deneyimi yaşayabilir.

  Salıncak, halat merdiven ve gerçekten dönen yıldızlarla süslü bir köprü diğer park aktivite alanları arasında yer alır. Su fışkırtan köpeği doldurun ve sıkınca sürprize hazır olun! Düdük, dürbün ve şişme havuz oyuncağı gibi ek aksesuarlar hikayelerinize ve oyunlarınıza ilham verir. Çok sayıda aktiviteyle Barbie Skipper'ın Su Parkı Eğlencesi Oyun Seti 3 yaş ve üzeri çocuklar için yaz günleri gibi sıcacık bir hediyedir.

  Üniforma giymiş 1 Skipper bebek ve 1 yürüme çağındaki bebek; salıncak, merdiven, gerçek su kaydırağı, havuz, su fışkırtan köpek ile su parkı seti, ayrıca 1 güneş gözlüğü, 1 güneşlik, 1 düdük, 1 dürbün, 1 güneş kremi, 2 havlu ve 1 şişme havuz oyuncağı dahildir.

  Ürün ölçüsü: 35,8 x 17,6 x 28,2 cm
   

   


  Yaş Grubu : 3+ Yaş
  Barkodu: 194735101665
  Item No : MATE-HKD80
  Kutu Ölçüleri : 33,5 x 8,5 x 37 cm.
  Desi Değeri: 4
  DELIVERY
  
  If the day you order the product is 15:00 and before, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
  
  If you have given the cargo after 16:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
  There are no comments for this product yet.
  Similar Products
  Loading...
  Go upstairs